Největší show Lady Gaga!!

7. února 2017 v 9:22 | Pam |  novinky

Lady Gaga je zpět a nejvěrnější fanoušci jistě vědí, že je nikdy skutečně neopustila...


Jen se na poslední roky trochu ztáhla z pódia a "přestěhovala" se před filmové kamery. Také věnovala hodně času svému bývalému snoubenci. Po vydání alba Joanne se ale Gaga vrátila do starých kolejí a po svém vystoupení na Super Bowl Halftime Show oznámila, že se chystá na obrovskou světovou tour.

Většina fanoušků nečekala, že Lady Gaga jen odtančí a odzpívá, aniž by pronesla cokoliv proti-politického. K momentálnímu prezidentovi USA se totiž staví s odporem. Naštěstí ale zachovala Super Bowl nepolitický (kromě úvodní patriotické písně) a odvedla tak velmi profesionální výkon.

Jako kdyby se po dlouhé době ukázala ta "stará" Gaga. Extravagantní diamantový kostým, úžasné líčení, skvělá choreografie, piáno a silný hlas. Lady Gaga předvedla to nejlepší z celé své kariéry a vrátila se tak i ke svým starým hitům. Zkrátka předčila všechna očekování a neukradla Super Bowl Halftime Show jen pro sebe, své nové album nebo politické názory, skutečně jsem měla při sledování v půl třetí ráno pocit, že věnovala show fanouškům.

Odzpívala bez hostů a myslím, že dala fanouškům přesně to, v co doufali.

A kdo by měl vystoupit na Super Bowl příští rok? Hlasujte v anketě pod článkem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo by měl vystoupit na příštím Super Bowl?

Rihanna
Jennifer Lopez
Kanye West

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama