Miley Cyrus novinky

Miley chystá letní hitovku?

15. března 2017 v 9:59 | Pam

Miley Cyrus by mohla chystat nějakou hudební novinku na léto 2017! Diskuzi rozvířilo drobné naznačení Billyho Raye na Twitteru.

Proč je Miley nejlepší ségra a předčí Noah její slávu?

6. března 2017 v 15:04 | Pam

Noah Cyrus poprvé vystoupila na iHeartRadio Awards. Noah uvedla sestra Miley ve fanouškovském tričku a s transparentem, na kterém bylo napsáno: "Miluju Noah Cyrus."

Miley ve svém proslovu hovořila jako ta největší fanynka Noah: ,,Ten, kdo teď přijde je bez debat ta nejvíc cool osoba, kterou znám. Její hlas - Pane Bože, její hlas je úžasný a její texty jsou krásné a procítěné. Ona je tím, kým chci být, až vyrostu. A to říká hodně, protože je mladší, než já. Připravte se, protože rok 2017 bude rok Noah Cyrus!"

Miley Cyrus pro nadaci Elizabeth Taylor!

27. února 2017 v 12:38 | Pam

Na počest dnešního výročí 85. narozenin Elizabeth Taylor, představila The Elizabeth Taylor AIDS Foundation krátké video, které namluvila Miley Cyrus. Dětská hvězda, která se rozhodla promluvit o světových problémech. Elizabeth Taylor nám nikdy nepřestane připomínat, že náš život utváří naše rozhodnutí, vášeň, touha a nadšení. Více o The Elizabeth Taylor AIDS Foundation: http://elizabethtayloraidsfoundation.org/donate/

 
 

Reklama
Reklama